Spektrometry
Spektrometry, analyzátory

TISK STRÁNKY       

Stanovení difúzního vodíku dle ČSN EN ISO 3690

G4 PHOENIX

G4 PHOENIX DH - analýza vodíku

Analyzátor pro přesné a rychlé stanovení difúzního vodíku ve svarovém kovu dle EN ČSN ISO 3690 / AWS A4.3, hliníku, oceli, pevných vzorcíh a v dalších materiálech. Řešení na klíč s balíčkem pro provedení 500 analýz. Zajímavá cena řešení, garantovaná funkčnost a spolehlivost.

Stanovení celkového vodíku fúzí v inertním plynu

G8 GALILEO ONH

G8 GALILEO ONH

Výkonný elementární analyzátor pro přesné a rychlé stanovení prvků O, N, H v pevných vzorcích metodou fúze inertním plynem (IGF - inert gas fusion). Tento unikátní elementární analyzátor využívá vysoce selektivních NDIR detektorů a termálně konduktivních cel (TCD - Thermal Condictivity Detektor - teplelně vodivostní detektor). Splňuje požadavky metod uznaných organizacemi ASTM a ISO. Velmi dobře se hodí pro analýzy reaktivních kovů a kovů s vysokým bodem tání jako např. Ti, Ta, Zr a jejich slitin a dalších běžných kovů, slitin kovů a neželezných kovů. Volitelný systém automatického čištění minimalizuje potřebu ručního čištění pece mezi analýzami. ONH - Oxygen/Nitrogen/Hydrogen by Fusion - IGF ... Přístroj je dostupný v následujících verzích:

  • GALILEO ONH
  • GALILEO ON
  • GALILEO OH
  • GALILEO NH
  • GALILEO O
  • GALILEO N
  • GALILEO H
Se širokou škálou volitelných modulů dle aplikace a potřeb zákazníka.

Kontaktujte nás pro detailní aplikační zprávy přímo pro Vaši aplikaci. Přístroje G8 GALILEO i G4 PHOENIX se vyrábí v řadě modifikací tak, aby splňovaly konkrétní požadavky norem a potřeb zákazníků. Rádi Vám poradíme a doporučíme optimální řešení pro Vaši aplikaci analýzy vodíku, kyslíku a dusíku.

 

Nahoru
Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Tisk stránky
www.spektrometry.cz, tel./fax: +420 541 126 090, e-mail: info@spektrometry.cz