Spektrometry
Spektrometry, analyzátory

TISK STRÁNKY       

RENTGENOVÉ ED-XRF (RTG FLUORESCENČNÍ) SPEKTROMETRY

DELTA

DELTA PREMIUM

Ruční rentgenový analyzátor DELTA s velkoplošným detektorem SDD a speciální anodou je nejmodernější ruční rentgenový analyzátor na celosvětovém trhu. Vyniká rychlostí, přesností, odloností a spolehlivostí svého provedení. Splňuje všechny zvýšené požadavky na ruční analyzátory pro analýzy kovů a slitin, třídění šrotu, analýzy šrotu, PMI a další. Používá řadu nových technologií. Třídění kovů či třídění šrotu během jedné vteřiny! Kompletní analýza s laboratorní přesností za 1 vteřinu. Typická aplikace je analýza chemického složení kovů a slitin, PMI, QC, QA. Rychlé 100% třídění kovů či třídění šrotu. Všechny prvky včetně Al, Mg, Si, P, S jsou analyzovány bez vakua či hélia a to s bezkonkurenční rychlostí a přesností. Přístroj DELTA je vyvinut a vyráběn přímo v USA, Waltham, MA. Používá několik celosvětově unikátních patentů.


EX-6600 WAG

EX-6600 WAG

laboratorní energodisperzní rentgenfluorescenční spektrometr s přímou i sekundární (polarizovanou) excitací vzorků. Speciální WAG systém zajišťuje vysokou citlivost. Je určen pro přesná nedestruktivní měření prvků od F až po U. V přístroji je použit speciální LEO Low-Z detektor, který zjišťuje bezkonkurenční citlivost i na lehkých prvcích.

X-Calibur

Stolní RTG spektrometr X-Calibur

Stolní energodisperzní rentgenfluorescenční spektrometr s výkonným SDD detektorem (123eV). Tento nový energodisperzní rentgenový fluorescenční spektrometr má unikátní kompaktní design. Úzká geometrie rentgenky s čelní anodou umožňuje spolu s vyspělým optickým designem přímé buzení vzorku s těsným optickým uspořádáním. Malé rozměry analyzátoru minimalizují požadavky na místo při zachování stejného výkonu.

X-50 MobiLAB

X-50 MobiLAB

Výkonný mobilní ED-XRF spektrometr s Si-PIN nebo SDD detektorem dle přání zákazníka. Robustní konstrukce, bateriové napájení, odolnost proti prachu, špíně a provedení ve formě kufříku předurčují tento spektrometr k terénnímu i laboratornímu využití. Ve spektrometru je integrováno plnohodnotné průmyslové PC s velkoplošným TFT displejem pracující na MS Windows. Propracovaný analytický software v kombinaci s výkonným hardware tvoří výjimečnou kombinaci výkonu laboratorního stroje a bezkonkurenční mobility. Váha pouhých 9kg.

Mobilní spektrometr S-Mobile

S-Mobile

Mobilní energodisperzní rentgenfluorescenční spektrometr s PIN nebo SDD detektorem bez potřeby chlazení kapalným dusíkem. Tento nový mobilní energodisperzní rentgenový fluorescenční spektrometr má unikátní kompaktní design (lze sklopit displej a snadno přenášet). Unikátní geometrie rentgenky s čelní anodou umožňuje spolu s vyspělým optickým designem přímé buzení vzorku s těsným optickým uspořádáním. Malé rozměry analyzátoru minimalizují požadavky na místo při zachování stejného výkonu 50W/50kV.

DELTA ELEMENT

DELTA ELEMENT - CENOVÁ BOMBA

Novinka roku s garancí bezkonkurenční ceny. Ruční analyzátor DELTA ELEMENT vychází z velmi oblíbené řady spektrometru DELTA. Tyto přístroje vynikají vysokou užitnou hodnotou, spolehlivostí a analytickou výkonností. Přístroj DELTA je vyvinut a vyráběn přímo v USA, Waltham, MA. Používá několik celosvětově unikátních patentů.

DELTA CLASSIC

DELTA CLASSIC+

Ruční rentgenový analyzátor kovů DELTA CLASSIC+ s detektorem SiPIN je nejmodernější ruční rentgenový analyzátor na celosvětovém trhu se zvýšeným analytickým výkonem. Vyniká vyšší rychlostí, vyšší přesností, odloností a spolehlivostí svého provedení. Splňuje všechny běžné požadavky na ruční analyzátory PMI a analyzátory kovů pro třídění šrotu. Používá řadu nových technologií včetně technologie X-Act Count. Umožňuje velmi rychlé třídění šrotu, třídění kovů a analýzu kovů obecně. Typická aplikace je analýza šrotu, analýza chemického složení kovů a slitin, PMI, QC, QA + rychlé třídění šrotu.


ALPHA

ALPHATM - ED-XRF - BESTSELLER V LETECH 2008-2009

Nový technicky vyspělý ruční bateriově napájený ED-XRF rentgenový spektrometr. Tento přístroj představuje plnohodnotný ED-XRF analytický systém umožňující provádění kvantitativních a kvalitativních elementárních analýz kovů, slitin kovů, kapalin, prášků, třísek, špon, zemin, písků, jílů, usazenin a dalších typů materiálů. ALPHA představuje výkonný, přesný a rychlý nástroj pro přesné a rychlé elementární analýzy různých typů materiálů. ALPHA umí měřit prvky od hořčíku (Mg) až po plutonium (Pu).

 

Nahoru
Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Tisk stránky
www.spektrometry.cz, tel./fax: +420 541 126 090, e-mail: info@spektrometry.cz