Spektrometry
Spektrometry, analyzátory

TISK STRÁNKY       

LABORATORNÍ RENTGENOVÉ ED-XRF SPEKTROMETRY

EX-6600 WAG

EX-6600 WAG

laboratorní energodisperzní rentgenfluorescenční spektrometr s přímou i sekundární (polarizovanou) excitací vzorků. Speciální WAG systém zajišťuje vysokou citlivost. Je určen pro přesná nedestruktivní měření prvků od F až po U. V přístroji je použit speciální LEO Low-Z detektor, který zjišťuje bezkonkurenční citlivost i na lehkých prvcích.

X-Calibur

Stolní RTG spektrometr X-Calibur

Stolní energodisperzní rentgenfluorescenční spektrometr s výkonným SDD detektorem (123eV). Tento nový energodisperzní rentgenový fluorescenční spektrometr má unikátní kompaktní design. Úzká geometrie rentgenky s čelní anodou umožňuje spolu s vyspělým optickým designem přímé buzení vzorku s těsným optickým uspořádáním. Malé rozměry analyzátoru minimalizují požadavky na místo při zachování stejného výkonu.

X-50 MobiLAB

X-50 MobiLAB

Výkonný mobilní ED-XRF spektrometr s Si-PIN nebo SDD detektorem dle přání zákazníka. Robustní konstrukce, bateriové napájení, odolnost proti prachu, špíně a provedení ve formě kufříku předurčují tento spektrometr k terénnímu i laboratornímu využití. Ve spektrometru je integrováno plnohodnotné průmyslové PC s velkoplošným TFT displejem pracující na MS Windows. Propracovaný analytický software v kombinaci s výkonným hardware tvoří výjimečnou kombinaci výkonu laboratorního stroje a bezkonkurenční mobility. Váha pouhých 9kg.

Mobilní spektrometr S-Mobile

S-Mobile

Mobilní energodisperzní rentgenfluorescenční spektrometr s PIN nebo SDD detektorem bez potřeby chlazení kapalným dusíkem. Tento nový mobilní energodisperzní rentgenový fluorescenční spektrometr má unikátní kompaktní design (lze sklopit displej a snadno přenášet). Unikátní geometrie rentgenky s čelní anodou umožňuje spolu s vyspělým optickým designem přímé buzení vzorku s těsným optickým uspořádáním. Malé rozměry analyzátoru minimalizují požadavky na místo při zachování stejného výkonu 50W/50kV.

 

Nahoru
Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Tisk stránky
www.spektrometry.cz, tel./fax: +420 541 126 090, e-mail: info@spektrometry.cz