Vytištěno ze stránky https://www.spektrometry.cz/spektrometry/icp_spektrometry.php

ICP SPEKTROMETRY - OPTICKÉ ATOMOVÉ EMISNÍ ICP SPEKTROMETRY

Specializujeme se na ICP-OES (AES-ICP) spektrometry výrobce Teledyne Leeman Labs z USA, které vynikají propracovanou konstrukcí, výbornými detekčními limity, spolehlivostí a snadností použití. ICP-OES spektrometry Teledyne Leeman Labs se vyrábí v ucelené řadě modifikací s různými pohledy do plazmy (axiální, radiální a dual view) s RF generátory 40 MHz. Atomový emisní spektrometr s indukčně vázanou plazmou s označením Prodigy 7 a Prodigy PLUS představují high-end řešení pro ty nejnáročnější aplikace.

PRODIGY PLUS

Tento ICP spektrometr předbíhá konkurenci o několik let. Žádná jiná firma nenabízí ICP OES spektrometr podobných parametrů a analytických možností. Jedná se o plně simultánní ICP spektrometr s unikátním velkoplošným CMOS polovodičovým detektorem s vysokou disperzí a výborným rozlišením. ICP-OES PRODIGY PLUS je dostupné i ve variantě VUV umožňující analýzy halogenů (Cl, Br, I ...)

4,8/5 - 13 hodnocení.

ICP OES spektrometr PRODIGY 7

Zcela nový ICP-OES spektrometr s velkoplošným CMOS detektorem s 4x větší aktivní plochou, než je běžné, což zajišťuje vynikající disperzi a současně vynikající optické rozlišení. Tento přístroj dále vyniká výbornými LOD v plně simultánním cyklu. Díky vysoké rychlosti CMOS detektoru a jsou dále celkově zlepšeny veškeré základní analytické parametry. ICP Prodigy 7 je dostupné v axiálním, radiálním i dual view provedení a vyznačuje se odolným průmyslovým provedením s vysokou spolehlivostí a životností. Mezi časté aplikace patří i voda, odpadní voda, půda, odpadní kaly, usazeniny a nánosy na filtrech. Vodárny a Kanalizace dle SOP. Dále pak kontrola čistoty surovin a produktů, analýza ferorud, HF, zlata, ...

Vytištěno ze stránky https://www.spektrometry.cz/spektrometry/icp_spektrometry.php