Spektrometry
Spektrometry, analyzátory

TISK STRÁNKY       

JISKROVÉ SPEKTROMETRY - OPTICKÉ EMISNÍ SPEKTROMETRY

Q8 MAGELLAN

Q8 MAGELLAN - NOVÝ MODEL

Světový standard v laboratorních jiskrových spektrometrech. Q8 Magellan je přesný, spolehlivý a robustní laboratorní spektrometr. Má vynikající přesnost, stabilitu a detekční limity pro všechny prvky. Měřené signály jsou zaznamenávány extrémně citlivými a stabilními kanálovými fotonásobiči CPM zcela nové koncepce s nízkým šumem, což je pro emisní spektometry unikátní a přináší řadu technických výhod, včetně příznivé ceny.

Q4 TASMAN

Q4 TASMAN - NOVINKA

High-End optický emisní CCD spektrometr s vysokým rozlišením je navržen pro měření velkého množství vzorků a lze jej využít pro analýzu prakticky všech kovových materiálů. K jeho hlavním přednostem patří snadná obsluha a příznivá cena i při multibázovém provedení. Emisní spektrometr Q4 TASMAN má ucelenou řadu příslušenství i pro spektrální analýzu malých vzorků, drátů, tenkých plechů atp.

Q2 ION

Q2 ION - NOVINKA

Stolní optický emisní CCD spektrometr s vysokým rozlišením a patentovaným optickým systémem je navržen pro měření různých vzorků a lze jej využít pro analýzu prakticky všech kovových materiálů. K jeho hlavním přednostem patří snadná obsluha a velmi příznivá cena i při multibázovém provedení.

Q6 COLUMBUS

Q6 COLUMBUS

Zmenšená verze spektrometru Q8 Magellan určená pro jednobázové aplikace. Jedná se o vysoce přesný a výkonný provozní spektrometr. Má vynikající provozní parametry a stabilitu pro všechny měřené prvky. Měřené signály jsou zaznamenávány extrémně citlivými a stabilními kanálovými fotonásobiči CPM zcela nové koncepce s nízkým šumem.

F20

F20

Jiskrový optický emisní spektrometr Foundry 20 firmy GNR je určený pro analýzu pevných kovových vzorků zejména ve slévárnách a hutích. Spektrometr F 20 zaručuje vysokou přesnost a provozní spolehlivost. Pro svoje malé rozměry může být umístěn v laboratoři nebo přímo v tavírně slévárny.

Belec Compact Port

Belec Compact Port

Tento mobilní extrémně výkonný spektrometr slouží pro velmi přesné chemické analýzy nebo rychlá a spolehlivá třídění kovových materiálů přímo v provozních podmínkách. Svou hmotností 17 kg se řadí mezi nejmenší a zároveň nejpřesnější mobilní spektrometry. Vyniká vysokou přesností měření i na kritických prvcích jako je uhlík a přitom je jednoduchý na obsluhu. Ve spektrometru může být osazeno až 36 analytických kanálů a může být nakonfigurován současně pro několik bází což je unikátní pro mobilní spektrometry. Dodává se plně nakalibrovaný dle specifikace zákazníka, přičemž tyto mobilní spektrometry vynikají svojí správností, přesností a citlivostí spojenou s vysokou životností a minimálními provozními náklady.

 

Nahoru
Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Tisk stránky
www.spektrometry.cz, tel./fax: +420 541 126 090, e-mail: info@spektrometry.cz