Spektrometry
Spektrometry, analyzátory

TISK STRÁNKY       

RUČNÍ RENTGENOVÉ ANALYZÁTORY, RUČNÍ XRF SPEKTROMETRY

V ČR a SR volí pro kontrolu a třídění materiálů absolutní většina zákazníků jeden z níže uvedených ručních rentgenových analyzátorů. Celkem je v ČR a SR instalováno již přes 600 ručních analyzátorů DELTA. Tyto ruční ED-XRF analyzátory pro kontrolu materiálů, analýzy kovů, slitin a třídění mají tedy v ČR a SR většinový podíl na trhu. Toto nové řešení pro kontrolu a třídění kovů volí i firmy jako jsou TSR, CRONIMET, SCHOLZ, ELG, Kovošrot Group, ... Ruční rentgenové analyzátory DELTA tak plošně nahrazují méně výkonné ED-XRF technologie a zastaralé RTG přístroje či rentgenové spektrometry. Nově nyní i analýza arsenu (As) v ocelích. Ruční spektrometr DELTA představuje nejprodávanější řešení mezi komerčně dostupnými ručními spektrometry.

VANTA

VANTA - NOVINKA

Zcela nový ruční rentgenový analyzátor VANTA s SDD detektorem s vynikajícím rozlišením 137eV a speciální anodou pro analýzy kovů, slitin, drahých kovů, elektrošrotu a dalších materiálů je aktuálně nejmodernější ruční rentgenový analyzátor na celosvětovém trhu - jedná se o přístroj nejvyšší třídy. Přístroj VANTA je vyvinut a vyráběn přímo v USA, Waltham, MA. Používá několik celosvětově unikátních patentů. Používá novou technologii AxonTM. Vyniká extrémní rychlostí analýzy, vynikající přesností, odolností a spolehlivostí svého provedení. Splňuje všechny zvýšené požadavky na ruční analyzátory pro analýzy kovů a slitin, třídění šrotu, analýzy šrotu, PMI, analýze drahých kovů, elektrošrotu a další. Používá řadu nových technologií. Třídění kovů či třídění šrotu během jedné vteřiny! Kompletní analýza s laboratorní přesností za 1 vteřinu. Typická aplikace je analýza chemického složení kovů a slitin, PMI, QC, QA. Rychlé 100% třídění kovů či třídění šrotu. Všechny prvky včetně Al, Mg, Si, P, S jsou analyzovány bez vakua či hélia a to s bezkonkurenční rychlostí a přesností.


VANTA VMR

VANTA VMR - NOVINKA

Zcela nový ruční rentgenový analyzátor VANTA VMR s SDD detektorem s vynikajícím rozlišením 137eV a speciální anodou pro analýzy pro životní prostředí a geologii, zemin, písků a jílů a dalších materiálů v oblasti životního prostředí a těžebního průmyslu - jedná se o přístroj nejvyšší třídy. Přístroj VANTA je vyvinut a vyráběn přímo v USA, Waltham, MA. Používá několik celosvětově unikátních patentů. Používá novou technologii AxonTM. Vyniká extrémní rychlostí analýzy, vynikající přesností, odolností a spolehlivostí svého provedení. Splňuje všechny zvýšené požadavky na ruční analyzátoryVšechny prvky včetně Al, Mg, Si, P, S jsou analyzovány bez vakua či hélia a to s bezkonkurenční rychlostí a přesností.


DELTA PROFESSIONAL

DELTA PROFESSIONAL

Ruční rentgenový analyzátor DELTA PROFESSIONAL s velkoplošným detektorem SDD a speciální anodou pro analýzy kovů, slitin, drahých kovů, elektrošrotu a dalších materiálů je aktuálně nejrozšířenější ruční rentgenový analyzátor na trhu ČR a SR. Přístroj DELTA je vyvinut a vyráběn přímo v USA, Waltham, MA. Používá několik celosvětově unikátních patentů. Používá novou technologii X-ACT COUNT . Vyniká extrémní rychlostí analýzy, vynikající přesností, odloností a spolehlivostí svého provedení. Splňuje všechny zvýšené požadavky na ruční analyzátory pro analýzy kovů a slitin, třídění šrotu, analýzy šrotu, PMI, analýze drahých kovů, elektrošrotu a další. Používá řadu nových technologií. Třídění kovů či třídění šrotu během jedné vteřiny! Kompletní analýza s laboratorní přesností za 1 vteřinu. Typická aplikace je analýza chemického složení kovů a slitin, PMI, QC, QA. Rychlé 100% třídění kovů či třídění šrotu. Všechny prvky včetně Al, Mg, Si, P, S jsou analyzovány bez vakua či hélia a to s bezkonkurenční rychlostí a přesností.


DELTA ELEMENT

DELTA ELEMENT - CENOVÁ BOMBA

Novinka roku s garancí bezkonkurenční ceny. Ruční analyzátor DELTA ELEMENT vychází z velmi oblíbené řady spektrometru DELTA. Tyto přístroje vynikají vysokou užitnou hodnotou, spolehlivostí a analytickou výkonností. Přístroj DELTA je vyvinut a vyráběn přímo v USA, Waltham, MA. Používá několik celosvětově unikátních patentů.

DELTA

DELTA PREMIUM

Ruční rentgenový analyzátor DELTA s velkoplošným detektorem SDD a speciální anodou je nejmodernější ruční rentgenový analyzátor na celosvětovém trhu. Vyniká rychlostí, přesností, odloností a spolehlivostí svého provedení. Splňuje všechny zvýšené požadavky na ruční analyzátory pro analýzy kovů a slitin, třídění šrotu, analýzy šrotu, PMI a další. Používá řadu nových technologií. Třídění kovů či třídění šrotu během jedné vteřiny! Kompletní analýza s laboratorní přesností za 1 vteřinu. Typická aplikace je analýza chemického složení kovů a slitin, PMI, QC, QA. Rychlé 100% třídění kovů či třídění šrotu. Všechny prvky včetně Al, Mg, Si, P, S jsou analyzovány bez vakua či hélia a to s bezkonkurenční rychlostí a přesností. Přístroj DELTA je vyvinut a vyráběn přímo v USA, Waltham, MA. Používá několik celosvětově unikátních patentů.


DELTA CLASSIC

DELTA CLASSIC+

Ruční rentgenový analyzátor kovů DELTA CLASSIC+ s detektorem SiPIN je nejmodernější ruční rentgenový analyzátor na celosvětovém trhu se zvýšeným analytickým výkonem. Vyniká vyšší rychlostí, vyšší přesností, odloností a spolehlivostí svého provedení. Splňuje všechny běžné požadavky na ruční analyzátory PMI a analyzátory kovů pro třídění šrotu. Používá řadu nových technologií včetně technologie X-Act Count. Umožňuje velmi rychlé třídění šrotu, třídění kovů a analýzu kovů obecně. Typická aplikace je analýza šrotu, analýza chemického složení kovů a slitin, PMI, QC, QA + rychlé třídění šrotu.


OMEGA X-Press SDD

OMEGA X-Press SDD - MODEL 2009 - DOPRODEJ

Ruční rentgenový analyzátor OMEGA s detektorem SDD představuje řešení splňující všechny soudobé požadavky na ruční analyzátory. Výborná rychlost, přesnost a ovladatelnost. Třídění během jedné vteřiny! Kompletní analýza s laboratorní přesností za 2 vteřiny. Přístroj je uzpůsoben pro práci v náročném prostředí a hrubé zacházení. Typická aplikace je analýza chemického složení kovů a slitin, PMI, QC, QA. Rychlé 100% třídění. Všechny prvky včetně Al, Mg, Si jsou analyzovány bez vakua či hélia a to s výbornou přesností.


ALPHA

ALPHATM - ED-XRF - BESTSELLER V LETECH 2008-2009

Nový technicky vyspělý ruční bateriově napájený ED-XRF rentgenový spektrometr. Tento přístroj představuje plnohodnotný ED-XRF analytický systém umožňující provádění kvantitativních a kvalitativních elementárních analýz kovů, slitin kovů, kapalin, prášků, třísek, špon, zemin, písků, jílů, usazenin a dalších typů materiálů. ALPHA představuje výkonný, přesný a rychlý nástroj pro přesné a rychlé elementární analýzy různých typů materiálů. ALPHA umí měřit prvky od hořčíku (Mg) až po plutonium (Pu).

Olympus Innov-X Systems DELTA DYNAMIC XRF je zavedeným a odzkoušeným produktem, který 100% doporučujeme.

 

Nahoru
Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Tisk stránky
www.spektrometry.cz, tel./fax: +420 541 126 090, e-mail: info@spektrometry.cz